חליטת צמחים שעושה מהפכה: כך תקבלי מראה שיער בריא, מלא ומבריק.

סובלת משיער עייף ודליל? זה הזמן להכיר את Born, חליטת צמחים ייחודית וחדשנית שמצטרפת לשגרת הטיפוח שלך ומטפחת את השיער והקרקפת.

רוב הנשים לא קמות בבוקר עם השיער שהן חולמות עליו. הרי כשמדובר בשיער, כולנו רוצות אותו בריא, חזק ומבריק, אבל האמת היא שרובנו מתמודדות לפחות עם משהו אחד שאנחנו רוצות לשדרג ולשנות. לפעמים הוא דליל מדי, שומני או נוטה להישבר, ולפעמים הוא פשוט עייף והרוס בגלל שעבר טיפולים כימיים או צבע. בסופו של דבר כל אחת מאיתנו היתה רוצה לשנות משהו בשיער שלה, וחולמות על שיער מלא ויפה שנראה טוב כל הזמן.

עכשיו, סוף סוף, אנחנו פוגשות בסדרת מוצרים חדשנית שעושה מהפכה ומביאה בשורה מפתיעה לשוק הקוסמטיקה העולמי. ערכות מוצרים שנוצרו מתוך מצוקה אישית של מייסדת המותג, שסבלה במשך שנים ארוכות משיער דליל וחסר ברק, ניסתה אינספור פתרונות ברשתות הפארם וברפואה הקונבנציונאלית, אבל לא הצליחה למצוא מוצר שיעזור לשקם את מראה השיער ואיתו את תחושת הביטחון העצמי. נחושה למצוא פתרון, החלה במסע למציאת טיפול שיביא לתוצאות ממשיות ונראות לעין, במהירות וביעילות. כך נוצרה תערובת הצמחים Born אותה היא מכנה בגאווה “תגלית חיי”, מדובר בנוסחה שמורכבת ממספר צמחים, צמחי מרפא ברובם, שהשילוב ביניהם במינונים ספציפיים כחליטה יוצר סינרגיה. בדיקות מעבדה הוכיחו שהסינרגיה היא זו שמעצימה את אפקט החומרים הפעילים המצויים בצמחים ופועלים לשיקום מראה השיער מהשורש ועד לקצה תוך טיפוח הקרקפת. Born מזין את עור הקרקפת, מחזק, מעבה, יוצר ברק, נפח ומראה שיער מלא, וכבר לאחר כ-12 חפיפות ניתן לראות שינוי מהפכני בשיער ובעור הקרקפת (וכן, על פי תיעוד של לקוחות, לפעמים ניתן לראות שינוי כבר מהחפיפה הראשונה!).

לא מדובר בעוד קרם לשיער, אלא בתערובת ייחודית שנבדקה בדיקות מעבדה מחמירות וקפדניות והיום מוגנת בפטנט ישראלי וגרמני ומאושרת על ידי משרד הבריאות. זהו בעצם תהליך שיקומי שמורכב מצמחים שידועים ביכולתם לטפח, לחזק ולהזין את השיער ועור הקרקפת. תערובת צמחים גרוסים, ארוזים בשקיק אשר משמש כמסנן. Born הוא מוצר פשוט ונוח לשימוש שמצטרף לשגרת החפיפה היומיומית ומטפח את השיער בכל חפיפה. הערכה הראשונית כוללת 12 שקיקי תערובת צמחים, בקבוק, מגבת והנחיות שימוש מדויקות בעברית ואנגלית, אליה מצטרפת ערכת מילויים שכוללת 12 שקיקי צמחים נוספים. שילוב התערובת עם מים, משחרר את החומרים הפעילים המצויים בצמחים ומגביר את פעילותם על השיער ועור הקרקפת, התהליך כולו לוקח כמה דקות ולא מצריך תכנון מראש. כל מה שצריך לעשות זה להשתמש בנוזל כשטיפה לאחר החפיפה בשמפו. הערבוב במים הוא זה שיוצר “חליטה” ומשחרר את הרכיבים הפעילים, שמזינים את השיער באופן אקטיבי.

המוצר הייחודי מתאים לכל סוגי השיער – גם כזה שנצבע או עבר טיפולים כימיים, והוא מצטרף לשגרת הטיפוח היומיומית, כך שאין מניעה מלהשתמש בחומרי או מוצרי עיצוב לאחר החפיפה. בנוסף, בגלל שחליטת הצמחים מורכבת משילוב של צמחים, אין בה חומרים שומניים או חומר על בסיס אלכוהולי ולכן היא אינה משאירה תחושה שומנית, להיפך, השיער מרגיש רענן יותר, כך גם עור הקרקפת.

בנוסף, המותג Born Innovative Beauty שם דגש על שימוש בחומרי גלם צמחיים, כחלק מהמגמה העולמית של ״קוסמטיקה נקייה״ שמטרתה להפחית ככל האפשר שימוש בחומרים שאינם נחוצים בכפוף להנחיות משרד הבריאות הישראלי וה – FDA האמריקאי. המוצרים מתאימים לשימוש גם במהלך הנשירה שמגיעה לאחר הלידה.

סל קניות יש לך קופון?
עוד 295 והמשלוח בחינם!