סיפורי שיער: התשובות לשאלות הכי בוערות שלכן

אנו תמיד כאן בשבילכן, והכי אוהבים שאתן שואלות אותנו שאלות ומתעניינות כיצד לשמור על השיער, איך לשקם שיער דליל, מה יהפוך אותו ליפה ומלא אפילו יותר והאם בכלל יש דבר כזה “צמחי מרפא לנשירת שיער”? בדיוק בגלל זה ריכזנו מגוון של שאלות שאנו נשאלים כל הזמן, עם תשובות מפורטות, במיוחד בשבילכן!

BORN הוא מוצר טיפוח חדשני שמטרתו להשתלב בשגרת הטיפוח היומית של השיער שלכן, ולכן כל עוד אתן משתמשות בו – פורמולת הצמחים מזינה את שורשי השיער ומאזנת את עור הקרקפת, פעולה שגורמת להתחדשות וחיזוק של השיער ובסופו של דבר יוצרת שינוי מדהים – שיער מבריק, בריא ומלא יותר. ממש כמו עם קרם לחות, אתן תראו תוצאות כל עוד אתן משתמשות במוצר, וכשתפסיקו – התוצאות יתחילו להיות משמעותיות פחות, עד שלבסוף השיער ייראה וירגיש ממש כמו לפני התחלת השימוש.

לא. מדובר בפורמולת צמחים לשיער שמטרתה להזין ולטפח אותו. השינוי מתחיל להיות מורגש לרוב לאחר כ-12 שימושים, וככל שתתמידי בשימוש התוצאות והאפקט יישמרו. במידה ותחליטי להפסיק, השיער והקרקפת לא יקבלו את ההזנה והשיער יחזור למצבו טרם השימוש במוצר.

כולנו חוות נשירת שיער. כל אדם מאבד ביום בין 50 ל-150 שיערות. מדובר בכמות סבירה ותקינה. בנוסף, ישנה נשירה מוגברת בתקופה של מעברי עונות. נשירה לא תקינה היא מצב בו אנחנו רואות כמות גדולה במיוחד של שיער שנשארת על הכרית בבוקר, על המברשת או אפילו כשאנו מעבירות יד על שיער. במקרים כאלו רצוי לפנות לרופא לצורך אבחון באמצעות בדיקות דם כדי להבין איך לטפל בנשירת השיער, לברר האם מדובר בתזונה לקויה שעלולה להשפיע או במחסור בוויטמינים אשר חיוניים לשיער בריא.

אם אנו לא בטוחות שהנשירה שלנו היא נורמלית, ראשית צריך לבדוק האם הדבר נובע מסיבה פנימית (בתוך הגוף) או חיצונית, ולטפל בבעיה בשני המישורים האלו. פורמולת הצמחים של BORN מזינה את הקרקפת ואת שורשי השיער מבחוץ ועוזרת לו להיות עבה, מבריק וחזק יותר. במקביל רצוי לבצע אבחון מעמיק באמצעות בדיקות דם שכן הדבר עלול להצביע על מחסור בוויטמינים נחוצים או חוסר איזון כלשהו. כך למשל חוסר בברזל או חוסר איזון הורמונלי עלולים להשפיע על איכות השיער ולגרום לשינוי ולנשירה מוגברת.

*במידה וקיים חוסר איזון או מחסור כלשהו, יש להתייעץ עם רופא כיצד לטפל ולהחזיר את הגוף למצב מאוזן.

זה נכון שגורמים סביבתיים ותזונה משפיעים על השיער שלנו, אבל לפעמים מדובר גם בגנטיקה של שיער דק או דליל. שיטת ההזנה החדשה שלנו מטפחת את השיער והקרקפת, מעבה ויוצרת נפח, כך שגם שיער דליל נראה מלא יותר, חזק ובעל נפח.

לא, המוצרים לא נוסו על בעלי חיים! אנו גאים להיות חלק ממגמת ה -“קוסמטיקה הנקייה”. חליטת הצמחים מורכבת מרכיבים צמחיים ומכילה צמחים גרוסים שהליך הגידול שלהם נעשה באופן טבעי ללא התערבות כימית. בנוסף, תערובת הצמחים של BORN היא טבעונית, 100% VEGAN FRIENDLY.

בהחלט כן! אנחנו עובדים על פיתוח של שלושה מוצרים חדשים שעומדים להפתיע אתכן!

מאמרים נוספים

סל קניות יש לך קופון?
עוד 295 והמשלוח בחינם!