באיזו מברשת שיער כדאי להשתמש? האם מסרק עדיף על מברשת? האם עץ טוב יותר מפלסטיק?
עובדות חשובות לפניכן!

מברשת שיער היא כלי שיש לכל אחת מאיתנו בבית, ללא יוצא מהכלל.
אחת הפעולות שידועות כ-יותר מעייפות, היא פעולת הסירוק לאחר חפיפת השיער.
ולמה? כי בזמן החפיפה, השיער יכול להסתבך ונוצרים בו קשרים. התרת הקשרים יכולה להיות משימה מייגעת ולעיתים לא פשוטה.

ואז מה קורה? אנחנו מחפפות בסירוק, ולאחר שבועיים מגלות שאותו קשר קטנטן שלא סירקנו בזמן, הפך לראסטה מכובדת, שצריך לעבוד עליה לא מעט.. או לגזור את גוש השיער העקשן שנוצר.

אז.. הגיע הזמן להכריע: באיזו מברשת כדאי להשתמש?

מברשת שיער קלה מבחינת המשקל שלה, בעלת ׳שיניים׳ גמישות.
יש חשיבות רבה למשקל! מברשת כבדה תגרום לשיער להיקרע בעת הסירוק, ואנחנו נבחין בשיערות קצרות יותר בכל הראש. שיניים קשיחות מאוד – יגרמו גם הן לקריעה של השיערה ולכן, ההמלצה לשיער חזק וארוך – הימנעו משימוש במברשת שיער כבדה (מתכת, פלסטיק מאוד כבד וכו׳) והשתמשו במברשת בעלת משקל קל ככל האפשר!

האם שימוש במסרק עדיף על מברשת? לא בהכרח.

טיפ מנצח לשיער חזק וארוך: לאחר שבחרתן את המברשת המנצחת, דעו לכן, שסירוק השיער ממש מהשורש – נהדר להגברת זרימת הדם בקרקפת, דבר שיעזור במצב של נשירת שיער! זרימת דם תקינה מחזקת את שורשי השיער וגורמת לו להיות חזק יותר. לכן הקפידו לסרק את השיער, כך ששיני המברשת ממש יעשו עיסוי לקרקפת.

לעומת זאת – בחלק הקדמי של הראש, אנו ממליצים להשתמש במסרק רחב שיניים. השיער בחלק הקדמי הוא עדין יותר, ולרובנו יש שיער דק יותר באיזור הזה.
לכן, בחלק הקדמי השתמשו במסרק קל מבחינת משקל, על מנת שיגן על השיער בצורה מקסימאלית.

האם עץ טוב יותר מפלסטיק? לאו דווקא.

ישנו מיתוס שאומר, שאביזרים לעיצוב שיער מעץ מומלצים יותר מאשר אביזרים לעיצוב שיער מפלסטיק.
זה לא בהכרח נכון. ישנם סוגים של מסרקים ומברשות שיער מעץ שהם מצויינים, אך ישנם גם סוגים של מסרקים ומברשות שיער מפלסטיק שהם מעולים.

אם תקפידו לרכוש מברשת שיער אחת טובה וקלה במשקל, מסרק רחב שיניים איכותי וקל במשקל – להשתמש בחליטת הצמחים לשיער ולהסתרק בהתאם לטיפ המדהים שקיבלתם מאיתנו למעלה – השיער שלכן יהיה חזק, בריא וארוך מתמיד!

מאמרים נוספים

סל קניות יש לך קופון?
עוד 295 והמשלוח בחינם!