העולם חווה כעת, את אחת הטלטלות המשמעותיות שידע מזה שנים. וירוס ה- Covid 19, שמוכר גם כ׳וירוס הקורונה׳, שינה את העולם באופן כללי ולא פסח גם עולמה האישי של כל אחת מאיתנו.
אלו שהיו חיוביות לוירוס הקורונה, חוות עד היום תסמינים שונים, אשר משפיעים על שגרת היום יום.
אחד התסמינים שמהווה השפעה פיזית ונפשית יחד, הוא תסמין נשירת השיער. אז מה למדנו על הקשר בין השניים עד כה? והאם ניתן לשפר את המצב? מסתמן שכן.

ימים לא פשוטים עוברים על רובנו. הסגר השלישי במספר, מביא עימו תחושות קשות, לחץ נפשי ומצב רוח ירוד. כבר בתקופת הסגר הראשון שמענו בקבוצות פייסבוק שונות על נשירת שיער ואיכות שיער ירודה בקרב מספר עצום של אנשים. ההשערה הייתה שמצב השיער מושפע מן המצב הנפשי בו אנו נמצאים. בעקבות הסטרס, הגוף חווה סוג של טראומה והשיער מגיב בהתאם. עד כאן נשמע הגיוני נכון?

נשירת שיער בתקופת קורונה

“הקורונה משפיעה ככל הנראה על השיער שלנו וגורמת לנשירה מוגברת. גם הסטרס לא מועיל”

אנשים החלו להמליץ על מדיטציה ככלי עזר, בתקווה שרמת הסטרס תתמתן והשיער יגיב לכך בצורה חיובית. אך עם הזמן נוכחנו לגלות שישנה סיבה נוספת לנשירת השיער, והיא לא בהכרח סטרס.

רבים מחולי הקורונה שהבריאו, מעידים על חזרה לא פשוטה לשגרה, שמלווה בכאבים ועצב. אחת התלונות אשר משפיעה על תחושת הביטחון העצמי, היא נשירת שיער מוגברת. היא מופיעה אצל גברים ונשים אשר הבריאו מהוירוס, כאשר נחשפנו לעדויות רבות יותר בקרב נשים. נשים מעידות על כמות לא רגילה של שיער שנושר במקלחת, בעת הסירוק וגם על הכרית. ככל שעובר הזמן, הקשר בין וירוס הקורונה לנשירת שיער מתחיל להיות עובדה קיימת בשטח, ואיתה צריך להתמודד.

אז על מה המהומה בעצם? הקורונה משפיעה ככל הנראה על השיער שלנו וגורמת לנשירה מוגברת. גם הסטרס לא מועיל, ומשניהם לא פשוט להיפטר.

נשירת שיער בתקופת קורונה - טיפול עם born beauty

“שילוב הצמחים הקיימים בפורמולת ‘BORN’, מהווה השפעה חיובית על השיער, גם לאלה שכבר הבריאו מהוירוס”

ככל שעוברים הימים, פונות אלינו נשים שטוענות שלוירוס הייתה השפעה נוראית על השיער שלהן, עד לכדי מצב של חוסר אונים. במצב של מצוקה הן מנסות כל תכשיר או תוסף תזונה שקיים בשוק, על מנת להחזיר את השיער לקדמותו. הן שואלות האם חליטת הצמחים תוכל להציל את המצב? והאמת, שעד לפני מספר שבועות לא הייתה לנו תשובה.

האמנם, מסתבר ששילוב הצמחים הקיימים בפורמולת ‘BORN’, מהווה השפעה חיובית על השיער, גם לאלה שכבר הבריאו מהוירוס. ביקשנו מנשים שהבריאו וניסו את החליטה לספר לנו האם חל שיפור במצבן, אחת הלקוחות סיפרה: ״לאחר שחליתי בקורונה חוויתי נשירה איומה. היום לאחר שימוש של 5 שבועות, הנשירה פחתה באופן משמעותי והשיער רך, נעים ומלא ברק״. היו לקוחות נוספות שהעידו על שיפור ועל כך שכתוצאה משימוש עקבי בחליטה, ניתן לשפר את המצב.

אמנם לא ערכנו מחקר מעמיק בנושא, הרי אנו מסתמכים על עדויות בלבד, ובתקווה שהחיסון יגרום לוירוס לפסוח עלינו (טפו טפו) נראה כי יש חשיבות להעלות את הנקודה הזו, בעיקר לשאלתן של הלקוחות הבוגרות יותר ולאלו שלא נמצאות באינסטגרם.

ובנימה אופטימית זו, אנו מאחלים רוגע, בריאות ושיער שופע לכולנו!

מאמרים נוספים

סל קניות יש לך קופון?
עוד 295 והמשלוח בחינם!