שיער רטוב לאחר חפיפה, גורם לנו להרגיש כל כך נקיות! לשבת בבית עם פיג׳מה נעימה ושיער רטוב ונקי, זו תחושה שאין שניה לה! אבל – לישון עם שיער רטוב זו טעות שיכולה להוביל לנשירת שיער, קרקפת שומנית, קשקשים, שיער שומני וקרקפת בעלת ריח רע.

איזה ריח יש למים שעמדו כמה שעות? לסמרטוט רטוב ששכחנו באיזו מגירה? כולנו מכירות את הריח של הכביסה ששכחנו להוציא מהמכונה במשך לילה שלם? כך קורה עם שיער רטוב.

כאשר השיער שלנו מתייבש מעצמו באוויר הפתוח מבלי להיעזר במייבש שיער, זה בסדר גמור! אך כאשר הראש נשען על הכרית, השיער והקרקפת באותו אזור נשארים רטובים שעות, דבר שגורם לאותו אזור לא לקבל ״אוויר״, נקרא לזה כך.

כאשר אנו הולכות לישון עם שיער רטוב, אנו יכולות לגרום לשיער ולקרקפת להפוך שומניים יותר, לחלק מאיתנו יתחילו להופיע קשקשים, חלק גדול מאיתנו יבחינו בנשירת שיער ואפילו בריח רע, ממש כמו של מים עומדים.

הקפידו ללכת לישון עם שיער יבש, ואם הוא לא הספיק להתייבש מעצמו – עזרו לו בעזרת אוויר חמים (אך לא מדיי) של מייבש השיער. ייבשו אותו ממש כמה דקות, לא קרוב מדיי לשיער עצמו, אלא מרחוק ככל שניתן.

השיער שלכן ייראה טוב הרבה יותר כאשר תקומו בבוקר! ולמי מכן שאוהבת שיער בעל נפח – זה המתכון! להשתמש בחליטת הצמחים, לחכות שהשיער יתייבש לגמרי ורק אז להניח את הראש על הכרית :)

חלומות פז!

מאמרים נוספים

סל קניות יש לך קופון?
עוד 295 והמשלוח בחינם!